Strona główna>O NAPE>Aktualności

Aktualności

piątek, 29 września 2017

W dniach 26-28 października odbędą się Gdańskie Dni Elektryki. To coroczne, trzydniowe wydarzenie, którego kolejna edycja odbędzie się w październiku. To kompleksowe połączenie Konferencji Naukowo-Technicznej, Targów firm, zwiedzania laboratoriów, a także konkursu robotów. Z roku na rok obserwuje się rosnące zainteresowanie Gdańskimi Dniami Elektryki, co przekłada się na nieustannie wzrastającą frekwencję gości i uczestników. . Uczestniczący chwalą przede wszystkim ciekawy program, odbiegający od typowych konferencji, profesjonalną organizację oraz wyjątkową atmosferę.

GDE zyskują zainteresowanie wiodących firm w branży takich jak Energa, LOTOS czy EDF, co w znaczący sposób wpływa na prestiż wydarzenia. W związku z dużym zainteresowaniem targami podczas minionej edycji wydarzenia, w roku 2017 zostanie zwiększona przestrzeń targowa. W czasie konferencji, okazję do prelekcji mają nie tylko przedstawiciele świata nauki, ale również przedstawiciele firm, którzy prezentują innowacyjne działanie swoich produktów.

Od 2014r. GDE odbywają się w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej. Taka lokalizacja pozwala młodym ludziom, pasjonujących się energetyką i elektryką, zetknąć się z tym środowiskiem, spotkać profesjonalistów i zasięgnąć wielu informacji z tej dziedziny.

Organizatorem wydarzenia jest SEP Oddział Gdańsk, ale warto wspomnieć o tym, że za realizację odpowiadają w większości studenci Politechniki Gdańskiej, należący do Studenckiego Koła SEP. Dbają oni o wszystkie aspekty przygotowań Gdańskich Dni Elektryki 2017, poczynając od logistyki, a kończąc na promocji wydarzenia.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji będą: "Nowoczesne technologie w stacjach i liniach elektroenergetycznych". Serdecznie zapraszamy na stronę internetową wydarzenia, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami: www.gde.sep.gda.pl.

Plan Konferencji