Strona główna>Kontakt

Kontakt

 

tel.: 48-22-50-54-661, 48-22-50-54-654
faks: 48-22-825-86-70
adres: Świętokrzyska 20, 00-002 Warszawa
e-mail: nape@nape.pl


Wyświetl większą mapę

Zarząd

   

Andrzej Wiszniewski

prezes

awiszniewski@nape.pl

Andrzej Rajkiewicz,

wiceprezes

arajkiewicz@nape.pl

Wiesław Sarosiek,

członek zarządu

nape@onet.pl

Centrala

   
Sekretariat
   

Patrycja Nogacka, office manager

pnogacka@nape.pl, nape@nape.pl

22 505-46-61

 
Księgowość
   

Jadwiga Dudzik

jdudzik@nape.pl

 

Dorota Florczak

dflorczak@nape.pl

22 505-46-08

Anna Kropiewnicka

akropiewnicka@nape.pl

22 505-46-06

Zespół

   
Audytorzy
   

Marek Amrozy, prokurent

mamrozy@nape.pl

22 505-45-00

Anna Kowalczyk

akowalczyk@nape.pl

22 505-44-90

Dorota Kowalska

dkowalska@nape.pl

22 505-45-06

 

Paweł Kędzierski

pkedzierski@nape.pl

22 505-45-44

Maciej Mijakowski

mmijakowski@nape.pl

 

Janusz Łaszczych

jlaszczych@nape.pl

22 505-44-99

 
Analizy BREEAM
 

Jerzy Kwiatkowski, prokurent

jkwiatkowski@nape.pl

22 505-47-41

   
Modelowanie energetyczne i komfortu cieplnego
 

Joanna Rucińska

jrucinska@nape.pl

22 505-47-40

   
Koordynacja projektów międzynarodowych
 

Małgorzata Popiołek

mpopiolek@nape.pl

22 505-47-38

 

 
Promocja i realizacja projektów międzynarodowych
 

Katarzyna Rajkiewicz

krajkiewicz@nape.pl

22 505-46-15

   
Analizy energetyczne
 
Anna Komerska

akomerska@nape.pl

Adrian Trząski

atrzaski@nape.pl

22 505-47-49

Łukasz Hada

lhada@nape.pl

22 505-47-47

 

Olaf Dybiński

odybinski@nape.pl

22 505-47-47

 

Tomasz Kułakowski

tkulakowski@nape.pl

22 505-47-46

 

Kamil Różycki

krozycki@nape.pl

22 505-45-69
     
Rekomendacje
   

Maciej Mijakowski

mmijakowski@nape.pl

   
     

Instytut Budynków Pasywnych

 
Szymon Firląg

sfirlag@nape.pl

22 505-47-46
 
     
     

Ośrodek Szkoleń

     
Maciej Robakiewicz

mrobakiewicz@nape.pl

22 505-47-71
Biuro Fundacji

biuro@fpe.org.pl

604-336-703
     

Filie

 
       
Oddział w Białymstoku

ul. Pułaskiego 17 lok. U2, 15-337 Białystok
Wiesław Sarosiek dyrektor nape@onet.pl
tel./fax 85 743 58 45, 0-603 740 876

Przedstawicielstwo w Radomiu

Ul. Szewska 10, 26-610 Radom
przez PW “DOMIR” Dorota Orzechowska
tel./fax 48 364 30 43, 0-605 559 465

Przedstawicielstwo w Kościerzynie

ul. Mała Młyńska 3, 83-400 Kościerzyna
Feliks Machut przedstawiciel regionalny
tel./fax 58 686 49 96, 0-602 586 854

 

Przedstawicielstwo w Lublinie

ul. Lwowska 4, 20-128 Lublin
przez POLINEX Sp. z o.o.
Prezes Krzysztof Pietrzak
tel. 81 747 08 40, 748 48 73, 0-605 959 968
fax 81 747 67 11

Przedstawicielstwo w Kutnie

ul. Północna 35, 99-300 Kutno
przez Zakład Usług Budowlanych Kutno
Waldemar Grabiński

 

Przedstawicielstwo w Suchedniowie

ul. Emilii Peck 31a, 26-130 Suchedniów
przez BrunPol Serwis, serwis@brunpolserwis.pl
Beata Materek
tel. 41 331 20 38, 0 503 873 052, fax: 41 331 20 38

Przedstawicielstwo w Wielkopolsce

ul. Poznańska 62/2, 62-060 Modrz
przez Olmaz Sp. z o.o.
Członek Zarządu Jarosław Mazurkiewicz
tel. 601 707 293